Aqua Kenzo Pour Homme, Kenzo markası tarafından erkeksi, bağımlılık yapan ve tutkulu bir parfüm. olarak tasarlandı

Bağımlılık yapan kontrastlarla dolu bir koku, suyun harika hislerini, normallik için bir panzehiri taşır. Erkekler için bu parfüm, deniz tutkusunu hissetmenizi sağlar ve cilde uygulandığında, sıcak, bağımlılık ve ferahlatıcı bir kucaklama hisseder.

Aqua Kenzo Pour Homme 2019 yılında Ane Ayo ve Philippe Roma parfümeri tarafından hazırlanmıştır ve Woody Fresh koku ailesine aittir. Koku notalarının piramidi pembe biberin bağımlılık yapan kokusu ve elma ve bergamotun ferahlatıcı notaları ile başlar. Kalbinde, su, fındık ve susam notaları ile kontrast oluşturan bileşenler. Aqua Kenzo Pour Homme dayanılmaz kremalı sandal ağacı, sedir, kehribar, misk, tonka fasulyesi ve vanilya ile tamamlanır.

Aqua Kenzo Pour Homme şişesi Kenzo sularıyla aynı şekilde devam eder. Deniz dalgalarını andıran kavisli, şehvetli ve son derece rafine çizgileri olan kobalt mavisi bir kristal. Bu koku Aqua Kenzo kutusuna yansıyan büyük Hokusai dalgasının totemine meydan okuyarak kendini ortaya çıkaracak. Su bağımlıları bu inanılmaz meyve suyuna karşı koyamayacaklar.

Değerlendirmeler

    CELÂLETTİN GÖÇMEN
    PARFÜMÜ DENEDİM GAYET MEMNUN KALDIM KALICILIĞIDA GÜZEL KOKUSUDA ÇOK GÜZEL FRESH KOKU ARAYANLAR TAVSİYE EDERİM
Değerlendirme yap
Baysen Kozmetik ve Parfümeri
Sohbeti Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Black Friday Özel Aqua Kenzo Pour Homme Edp 100ml Erkek Tester Parfüm -31% İndirimde
Sepette Ek İndirim Kampanyasını Kaçırma .
Stoklar Sınırlıdır
Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.