BVLGARI MAN WOOD ESSENCE, Şehir ve Doğa arasındaki güçlü bağları optimize eder. Kentsel hayatı ve geniş açık alanları bir araya getiren yeni Eau de Parfum, insanı kendi iç gücü ile yeniden birleştirir. Flakon: Belirgin çizgisi, güçlü Bvlgari man estetigini yansıtır. Üst Kapagı sehri temsil eden metal ve ahsap görünümlüdür.Gövde ise Eau de Parfum’ün odak noktası yesilin en derin ve canlı tonunu göstermek için saydamdır. Koku ailesi : Yeni nesil Odunsu Benzoin reçinelerinin sıcak ve güneşli notalar ile birleştirir. Sedir, Cypress ve Vetiver gibi en iyi parfüm esanslarını birleştirerek özel bir ahşap üçlüsünü yaratır ve bu harmana içeriğindeki Kişniş’in zarif aromatik yeşil aksanları ile inanılmaz bir tazelik verir. Notalar; Kişniş Özü, İtalyan Narenciye Zestleri Selvi Ağacı, Haiti Vetiver özü Benzoin siam, Sedir Ağacı, Ambergris BVLGARI Man Wood Essens’in flakon şekli, Milano’da yeşilliklerle kaplı bir dizi modern gökdelen olan Bosco Verticale’den esinlenmiştir. Her şişe yüzde 90 geri dönüştürülmüş camdan yapılmıştır.

Yapraklar ve Dalları: Hayat Enerjisi
Italyan Turunçgil Lezzeti ve Taze Kişniş Esansı

Eau de Parfum narenciye ve baharatın ortaya çıkardığı kıvılcımdan beslenmektedir. İtalyan turunçgillerinin lezzetleri sizi Akdeniz’in canlı, ferah, hareketli topraklarına davet eder. Taze kişniş ise beklenmedik ateşli bir maceraya sürükler.

Gövde: İçsel Güç
Selvi Ağacı ve Haiti Vetiver Esansı

Canlı, dayanıklı ve maskülen ağacın oluşmasına olanak tanır. Yaprak dökmeyen selvi ağacı
yıl boyunca şehrin müdavimlerini deşarj eder. Derin yeşil aroması, vetiverin kokusu ile iç içe geçer ve yoğunlaşır, özellikle dolgun ve baştan çıkarıcı olması için Haiti vetiver seçildi.

Kökler: Yeniden Bağlan
Sedir Ağacı, Esmer Amber, and Siyam Benzoin

Evin kalbi gibi, bir parfümün temeli sıcak ve davetkar olmalı. Yaprak dökmeyen sedir ağacını sunar. İsli hissiyatını arttıran Morillas, ağacın damıtma ve arınması için iki farklı tekniği birleştirdi, hatta daha da ileri giderek iç titreten reçine ve deniz notaları ile ısıttı. Sonuç olarak canlandırıcı bir güç ortaya çıktı.”

Değerlendirmeler

    ŞAHİN KARACA
    Barkot ve ref sorgusunu yaptığımda orijinal olduğunu gördüm. Çekinerek sipariş vermiştim ancak çok memnunum.
    BEKLAN GÖKHAN YILDIRIM
    Gerçekten orijinal ve çok iyi bir parüm. Hoş kokulu ve ağır değil.
Değerlendirme yap
Baysen Kozmetik ve Parfümeri
Sohbeti Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Black Friday Özel Bvlgari Wood Essence 100ml Edp Erkek Tester Parfüm -30% İndirimde
Sepette Ek İndirim Kampanyasını Kaçırma .
Stoklar Sınırlıdır
Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.