Adındanda anlaşılacağı gibi ünlü moda markası Chloe, Love Story Edp ile bir aşk hikayesi sunuyor. Ancak bu modern, tutkulu ve cazibeli bir aşk hikayesi. Aşkın en güzel anlarının kokusu olarak tanımlanan parfüm, aşkın duygusal anlarını, romantik dokunuşları ve aşkın verdiği mutluluk hissini yaşatıyor. Aşkın sadece iki kişi arasındaki en güzel anlarının büyülü ifadesini koku olarak tasarlayan Chloe, karşı konulmaz bir parfüm sunuyor. Chloe Love Story Edp, teninize değil içinize işleyecek ve aşkı tüm hücreleriniz ile hissetmenizi sağlayacak. Özgür ruhlu ve aşık kadınların kokusu, sizi baştan çıkaracak.

Chloe Love Story Edp, bu sıcak ve ışıl ışıl koku açılışını portakal çiçeği ile yapıyor ve partnerinizi huzur veren sıcak bir aşkın içine çağırıyor. Ardından kalp notasında ortaya çıkan Madagascar yasemini, mutluluk hissini beraberinde getiriyor. Son olarak dip notasında ise sandal ağacı kendini hissettiriyor. Sandal ağacı ile birlikte koku oturuyor. Portakal çiçeği ile aşkın heyecanını, Madagascar yasemini ile aşkın mutluluğunu, son olarak sandal ağacı ile de aşkın huzurunu temsil eden koku, büyülü bir aşk hikayesini size tek bir şişenin içinden sunuyor. Bildiğiniz ve aşinası olduğunuz duyguları her sıktığınızda tekrar tekrar yaşamanızı ve içinizdeki heyecanın hep tap taze kalmasını sağlayan, canlı ve seksi bir aşk hikayesi anlatıyor Chloe, Love story ile.

Değerlendirmeler

  Ülviye Gülşen
  Gayet güzel fresh bir koku ,her yaşa hitap edebilir ,yoğun kokuları sevenlere hafif gelebilir
  Ozge Eksioglu Eksioglu
  Ilk sipariş verirken açıkçası çok inanmamıştım. Fakat ürünüm bugün geldi ve oldukça başarılı dürüst bir alışveriş sitesi bulma.k zor, siz başarmışsınız. Teşekkürler... Alışverişlerime devam edeceğim mutlaka :))
  Bensu Keklik
  Kokuya zaten yapılacak herhangi bir yorum yok. Mükemmel. Fresh ve kalıcı bir koku. Orijinalliğinden biraz tereddüt ederek sipariş verdim ilk defa, ama beklediğimden de kusursuz halde elime ulaştı. Yani jelatini bile duruyordu.
  Anonim
  Gelin kokum olarak seçtiğim bir parfümdü çok memnun kaldım. Temiz, pudralı, çiçeksi bir koku. Kalıcılığı yoğun olarak 4-5 saat sürüyor sonrasında bu parfüm olduğunu anlayamayacağım temiz bir koku kalıyor. Her yaşa uygun çok hoş bir koku. Tavsiye ederim sorunsuz elime ulaştı.
  İlayda Bulan
  Tertemiz bir koku . kış için hafif kalabilir ilkbahar ve yaza yakışacaktır.yaşı yok bence her yaştan rahatlıkla kullanabilir. durdukça buberry weekend andırıyor gibi geldi.
Değerlendirme yap
Baysen Kozmetik ve Parfümeri
Sohbeti Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Black Friday Özel Chloe Love Story EDP 75ml Bayan Tester Parfüm İndirimde
Sepette Ek İndirim Kampanyasını Kaçırma .
Stoklar Sınırlıdır
Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.