Sauvage Elixir, Sarhoş edici bir Baharat kalbi, “ısmarlama” bir Lavanta özü ve güçlü, cömert ve büyüleyici izinin imzasını oluşturan zengin Woods karışımı ile Sauvage’ın sembolik tazeliği ile demlenmiş olağanüstü* konsantre bir koku.

Dior Parfümeri-Yaratıcısı Francois Demachy, Sauvage Elixir kokusunu olağanüstü malzemelerden yapılmış ince bir likör gibi yarattı. Bu konsantrasyon, hammaddelerin olağanüstü kalitesiyle mümkün oldu: Sauvage Elixir, gece gökyüzündeki kırmızı bir ay kadar eşsiz ve nadir bir koku.

Sauvage Elixir, tüm gücünü benzersiz* 60 ml boyutunda gece mavisi lake cam şişede toplar. Bir şişe şeklindeki bu değerli şişe, çok sayıda sofistike tasarıma sahiptir: Parfümün büyülü adı, doğrudan camın üzerine oyulmuş bir etiket üzerinde parlak gümüş renginde yazılıdır. CD logosu ile oyulmuş kubbe şeklindeki alt, siluetini işaretler.

Değerlendirmeler

    Özlem ILICA
    Daha önce Sauvage 100 ml almıştım.Elixir in kokusu bi tık daha kalıcı. Güzel bir koku tavsiye ederim. Eşime almıştım. Sauvage a bir oğlum , Saubage Elixir e diğer oğlum el koydu.:)) baysen kozmetikndan alışverişe devam
Değerlendirme yap
Baysen Kozmetik ve Parfümeri
Sohbeti Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Black Friday Özel Christian Dior Sauvage Elixir 60ml Erkek Tester Parfüm -75% İndirimde
Sepette Ek İndirim Kampanyasını Kaçırma .
Stoklar Sınırlıdır
Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.