Erkekler için baştan çıkarıcı, çağdaş bir koku olan sınırlı sayıda Code A-List, özel bir listede yerinizi almanızı sağlar: ‘Armani-List’. Code A-List erkek kokusu, kusursuz bir şekilde işlenmiş erkekliğe, gece çöktüğünde kendine çeken ve canlanan güçlü, doğal olarak manyetik bir kişiliğe sahiptir.

Sınırlı sayıdaki Code A-List kokusu, ikonik ilk Code kokusuyla aynı koku alma ve baştan çıkarıcı kodlardan esinlenmiştir. Parfümcü Antoine Maisondieu, Code A listesi için bergamot özü ve yeşil mandalinanın dumanlı tonlarıyla gaïac ağacının özel bir karışımını yarattı. Lavanta kalbi ile tonka fasulyesinin yoğunluğu arasında bir gerilim oluşur. Lavanta kalbini çıkarmanın benzersiz bir yolu, baştan çıkarıcı ve erkeksi odunsu bir oryantal koku uyandırarak hafiflik ve parlaklık getirir.

Şişe tasarımı, klasik siyah kuşağın yerini alan canlı kırmızı bir kuşağa sahiptir ve özel bir gece erişimi dünyasının baştan çıkarıcı bir ipucunu çağrıştırır.

Code A-List, baştan çıkarmanın zarafetini ve aksi takdirde özel bir dünyaya erişimi öneren heyecan verici yeni bir koku karışımıdır. Armani listesindeki yerinizi alın ve yalnızca kişisel davetle erişilebilen özel bir evrene girin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Giorgio Armani Code A – LIST 110ml Erkek Tester Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Baysen Kozmetik ve Parfümeri
Sohbeti Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Black Friday Özel Giorgio Armani Code A - LIST 110ml Erkek Tester Parfüm -73% İndirimde
Sepette Ek İndirim Kampanyasını Kaçırma .
Stoklar Sınırlıdır
Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.