Güçlü, kendinden emin ve sözünü sakınmayan kadınlara.. Büyük hayallerinin peşinden koşanlara…
Geleceğin Idôle’leri için tasarlanmış yeni Idôle L’ıntense ışıldayan bir meşaleyi sembolize eden şişesiyle herkese ilham veriyor.
Şimdi bizim zamanımız! Idôle meşalesini elinize alın ve başarılarınızla herkese yeni zirvelere yükselmeleri için ilham verin.
Gücümüzü kucaklamanın ve bir nesile esin kaynağı olmanın zamanı geldi, şimdi içimizdeki kıvılcımı ortaya çıkartma zamanı!
Kendi Idôle’ün ol.

Büyük hayaller kuranlara… Geleceğin mimarlarına. Güçlü, kendinden emin, sözünü sakınmayan kadınlara. Yeni ufuklar açan, yarının liderlerine… Başarıyla başkalarına ilham verenlere. İşte geleceğin idolleri için tasarlanmış, cesurca parıldayan yeni Idôle. Işıldayan bir meşaleyi sembolize eden yeni şişesiyle Idôle L’Intense, herkesin içinde bulunan Idôle’e ilham verir.
Şimdi sizin zamanınız, bu gücü elinize alın ve başkaları için öncü bir idol olun. Siz başarılı olduğunuzda, başkalarına yeni zirvelere yükselmeleri için ilham veriyor olacaksınız.
Şimdi içinizdeki kıvılcımı ortaya çıkartma zamanı. Gücünüzü kucaklamanın ve bir nesile ilham vermenin zamanı geldi. Kendi Idôle’ün ol.

Idole’ün ışıltılı ve temiz eşsiz kokusu artık çok daha güçlü. Idôle L’Intense özündeki bağımlılık yaratan şipre akoruyla Idôle Le Parfum imzasına sadık kalarak yaratıldı. Şehvetli bir vanilyaya sarılmış floral kalbi, içeriğindeki gül ve yaseminle tende ışıltılı bir his bırakıyor. Taze yapraklardan gelen canlı şipre kokusu: sıcak odunsu kokularla ve Madagaskar’ın sürdürülebilir kaynaklı Bourbon Vanilyası ile yoğruluyor. Gül ise bu yoğun kokunun özünde en asil ve ikonik parfüm bileşeni olarak yer alıyor. L’Intense’ın içinde dört farklı gülden elde edilmiş, üç farklı özüt bulunmakta. Bu güller iki farklı coğrafyadan, elle toplanmış Isparta gülleri. Parfümerideki en temiz ve narin çiçeklerden biri olan yaseminse L’Intense’da üç farklı türüyle gülün kalbine eşlik ederek akorundaki çiçek ışıltısını ve şehvetini ortaya çıkartıyor. Idole’ün temiz ve ışıltılı kokusu her zamankinden daha güçlü, her kadının içindeki idolü ortaya çıkarmasını ve başkalarına ilham olmasını sağlıyor. Üst Notalar: Mandalina, Acı Portakal Orta Notalar: Isparta Gülü Alt Notalar: Tatlı Amber Vanilya

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lancome Idole LIntense EDP 75 ml Bayan Parfümü ( Jelatinli )” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Baysen Kozmetik ve Parfümeri
Sohbeti Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Black Friday Özel Lancome Idole LIntense EDP 75 ml Bayan Parfümü ( Jelatinli ) İndirimde
Sepette Ek İndirim Kampanyasını Kaçırma .
Stoklar Sınırlıdır
Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.