NARCISO EAU DE PARFUM AMBREE, güneş tarafından ısıtılan cildin ışıltısını yeniden ortaya çıkaran güneş kokusu. Narciso’nun sembolik Musk Heart’ı kehribar rengi bir solar çiçeklerle aydınlatılıyor: frangipani ve ylang-ylang. Aydınlık bir aura yaratan kalıcı, miskli bir iz.

NARCISO EAU DE PARFUM AMBRÉE, cazibenizi ortaya çıkaran kadınlar için bir parfüm.

AHŞAP ÇİÇEKLİ AMBER
Narciso rodriguez markasının koku imzası, misk’in kalbi, bir güneş çiçekleriyle aydınlatılıyor: frangipani ve ylang-ylang. Arka planda, kehribar rengi bir misk izi, günün güneşli bir sonunun sıcak atmosferini yeniden yaratır.

Tasarımcı, cazibenin gizemli simyasını ifade eden baştan çıkarıcı bir güneş kokusu hayal etti. Parfümcü kendi ilhamını paylaşıyor:

“EAU DE PARFUM AMBRÉE NARCISO’yu bestelerken bir takıntıya kapıldım: güneşin ısısıyla ışıldayan altın rengi bir kadının teni.”

L’EAU DE PARFUM AMBRÉE, bu vesileyle parlak kehribar rengiyle süslenmiş zarif bir cam küp olan ikonik NARCISO şişesinde sunulmaktadır. 30, 50 ve 90 ml olarak mevcut olan bu yeni koku, Eau de Parfum Poudrée ve Eau de Parfum Rouge’dan oluşan NARCISO serisini tamamlıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Narciso Rodriguez Ambrée EDP 90 ml Bayan Tester Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Baysen Kozmetik ve Parfümeri
Sohbeti Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Black Friday Özel Narciso Rodriguez Ambrée EDP 90 ml Bayan Tester Parfüm -55% İndirimde
Sepette Ek İndirim Kampanyasını Kaçırma .
Stoklar Sınırlıdır
Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.